Tagasiside

Head õppijad!

Palun kirjutage kommentaar selle lehe alla ja jagage oma mõtteid koolitusest. 

 1. Mis teile meeldis?
 1. Mis võiks teinekord teistmoodi teha?
 1. Kuidas olete rahul tulemusega?
 1. Missugust õppimise alast tuge veel vajate?

4 kommentaari:

 1. Kõigepealt suur aitäh koolitajale, Riinale, ja suur aitäh Kaisale võimaluse eest osaleda mulle vakalikul koolitusel.Olen küllaltki pikkade juhtmetega ja täna ka tundsin seda aga ei häbene seda tunnistamast.Väga asjalik ja õpetlik.Endaga pole üldse rahul aga edaspidi hakkan püüdlema delle poole, et jagu saada ja teha endale korrektne veebileht. Läheb kindlasti kaua aega enne kui sellega maha saan.Usun, et vajan veel abi.Koostegemise rõõm oli armas ja südamlik.Kui vajan edaspidi abi siis pöördun veel korra Riina poole (muidagi kui ajaliselt Riinale sobib vastava tasu eest).Inimene õpib ju surmani.Minu silmis olid teised osalejad väga tublid.Loodan samakaugele jõuda.Sügav kummardus korraldajatele.Suhtlemiseni.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hea Ludmilla, Sa oled väga visa õppija ja tahad teha kõike väga hästi. See on näha ka Sinu kodulehelt - viimistled detaile seni, kuni oled täiesti rahul. See on tõelise meistri suhtumine! Aitäh Sulle tagasiside eest! Ma aitan Sind ka edaspidi suurima heameelega. Paar sammu veel ja rohkem Sa mind ei vajagi :) Siis tulen Sinu juurde punumist õppima! Peame sidet!

   Kustuta
 2. Tänud koolitajale ja korraldajale, kes vajaliku teema üles noppisid ja soovijatele selle võimalikuks tegid. Koolituspäeva oli huvitav, see on mulle esmakordne tegevus. Saan öelda, et teema pakub jätkuvalt huvi, käin ja katsetan ning tore, et koolitajal on jätkuv huvi meie tegemiste vastu. Huvi oleks samal teemal edasijõudnute koolitusel osaleda, kui võimalik. AITÄH!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Monika, heade sõnade eest! Mul on tõesti väga hea meel, et koolitus nii kasulikuks osutus. Hästi tore on käia vaatamas teie kodulehti ja näha, kuidas iseseisev harjutamine teid kõiki järjest meisterlikumaks teeb. Edasijõudnute koolitus on väga hea mõte. Seal saaksid kõik osalejad juba oma kogemusi ja nippe jagada. Peame natuke nuputama, et kuidas seda korraldada :) Peatse kohtumiseni!

   Kustuta